E punësojnë si shitës në argjendari, ai vjedh sendet me vlerë

| 17:50
SHPËRNDAJE

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e djeshme një 35-vjeçar pasi akuzohet se ka vjedhur argjendarinë në të cilën punonte.

argjendariAi është Petrit Vishkulli, 35 vjeç, banues në Durrës. Mësohet se personi në fjalë ka vjedhur argjendarinë ku punonte, në pronësi të shtetases R.D.

Bëhet fjalë për një argjendari në “Rrugën e Kavajës” në Tiranë. Vishkulli ka marrë 299.41 gr flori dhe 475 euro.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.