E pohon vetë Zidan: Do të rikthem të trajnoj…

SHPËRNDAJE

Zinedin Zidan ka rindezur zërat e merkatos për një rikthim të tij përsëri në pankinën e ndonjë skuadre. Tekniku francez ka folur për mediat spanjolle teksa ka thënë se është çështje kohe që të riktehet për të trajnuar sërish.: “Me siguri që brenda një kohe të shkurtër do të kthehem të trajnoj, pasi është ajo që më pëlqen dhe kam bërë gjithë jetën time”, ishin fjalët e Zidan për TVE.

Zidan

Ndërkohë të shumta kanë qenë edhe fjalët e merkatos për një kalim të francezit te Mançester Junajtid në rast të një largimi të portugezit Zhose Murinjo.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak“Djali doli nga banesa pas një telefonate, e morën me makinë”, flet babai i njërit prej të rinjve të zhdukurve në Vlorë
Artikulli tjetërVIDEO/ “Në 7 muaj Rama ka blerë 10 milion euro makina, ja si po i gënjen qytetarët”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.