E pabesueshme! I dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje.. (Foto)

| 10:46
SHPËRNDAJE

Mund t’ju duket e çuditshme por i dashuri i këngëtares Dua Lipa është akuzuar për vjedhje.

Modeli Awnar Hadid është fotografuar në rrugët e Londrës duke debatuar me një person tjetër.

Sipas ‘Daily Mail’, personi me emrin Brian Clarke e akuzon Awnar për vjedhjen e kufjeve ‘AirPods’ të Iphonit të tij. Por deri tani nuk ka prova që të vërtetohen akuzat e ngritura për modelin.
Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.