E ndarë nga djali i Jozefina Topallit? Flet Eva Murati: Lidhja ime është…

SHPËRNDAJE

Eva Murati është një emër tepër i lakuar në media, jo vetëm për karrierën në televizion por edhe për lidhjen e shumëpërfolur midis saj dhe djalit të ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli. Së fundmi ka pasur zëra të cilat thonë se Genar Topalli dhe Eva Murati nuk janë më bashkë.

 

largea_eva-denar1450043981

Nga studio e emisionit “Rreze Dielli” në “Report Tv” Eva shprehet se është lodhur që e gjithë vëmendja shkon te lidhja e saj dhe jo te puna e arritjet.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/e-ndare-nga-djali-i-jozefina-topallit-flet-evhttp://www.panorama.com.al/panoramaplus/e-ndare-nga-djali-i-jozefina-topallit-flet-eva-murati-lidhja-ime-eshte/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.