“E merr burrin dhe e fut në …”- Tuna dhe Patris vërtetojë se nuk janë ndarë. Këngëtarja zbulon si po e kalojnë kohën të izoluar

| 16:22
SHPËRNDAJE

Kohë më parë u përfol se Tuna dhe Patris Berisha janë ndarë. Thashethemet qarkulluan pasi këngëtarja hoqi mbiemrin e Patris nga Instagrami i saj dhe shkoi me pushime vetëm me djalin e tyre.

tuna-sejdini1

Lajmet u hodhën poshtë nga Patris, i cili në një interistë tha se ai dhe Tuna ishin bashkë.

Ndërsa këngëtarja e vërtetoi përfundimisht se nuk janë ndarë. Ajo publikoi video në rrjetin sociale duke treguar sesi po i kalon ditët gjatë izolimit në shtëpi.

Tuna publikoi video të Patris ndërsa gatuante në kuzhinë së bashku me djalin e tyre.

Ndërsa një foto të tij e shoqëroi me përshkimin: “Receta e ditës: Hyn në internet dhe zgjedh një recetë. E merr burrin dhe e fut në kuzhinë dhe … voilaaa!”

tuna tuna2 auto_tuna_dhe_patrisi1499325898 tuna-patris

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.