E kuqe e nxehtë, Luana Vjollca “tërbon” ndjekësit me pozat e fundit, fustani i nxjerr në pah gjoksin

Oct 21, 2020 | 15:55
SHPËRNDAJE

Luana Vjollca është një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media.

luana vjollca (7)

Moderatorja poston shpesh foto e video në rrjete sociale, duke i mbajtur kështu ndjekësit të informuar për atë që ndodh në jetën e saj.

luana vjollca (2)

Së fundmi, Luana ka postuar në Instagram disa foto hot, ku shfaqet e veshur me një fuastan të kuq.

luana vjollca (5)

I çarë në njërën anë, fustani me dekolte shumë të hapur nxjerr në pah gjoksin e saj joshës.

luana vjollca (4)

Sipas postimeve në Instastory, ky look lidhet me një projekt të ri muzikor mbi të cilin Luana po punon.

luana vjollca (6s)

© Panorama.al

Te lidhura