E ka marrë malli për Stresin? Videoja që Keisi publikoi flet vetë

| 11:16
SHPËRNDAJE
 

Stresi dhe Keisi prej kohësh jetojnë në distancë, por ndjenja që kanë duket se është më e fortë se gjithçka tjetër.

stresi keisi (5)

Janë rrjetet sociale ato që i kanë mbajtur “pranë”, pasi Keisi jeton në Kanada, ndërsa Stresi në Tiranë.

stresi keisi (4)

Mbrëmjen e djeshme, Keisi ka ndarë në Instastory një video, që tregon se malli po i djeg të dy.

stresi keisi (2)

Në sfond të videos dëgjohet kënga “Betohemi” dhe krahas saj, Keisi ka vendosur emojin e dy duarve që kanë kapur gishtat e vegjël të njëri-tjetrit.

 

stresi keisi (3)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.