E dashura italiane dedikim të veçantë për Ermal Metën: Kjo është lumturia

SHPËRNDAJE

Fitorja e këngëtarit me origjinë shqiptare Ermal Meta me këngën “Non Mi Avete Fato Niente” nuk kënaqi vetëm adhuruesit e tij, por edhe familjarët dhe të afërmit e tij.

E dashura e kantautorit, Silvia Notargiacomo, përmes një statusi në rrjetin social “Instagram”, shkroi fjalë të ngrohta për të dashurin e zemrës së saj.

Lajmi i plote ne Panorama Plus:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/e-dashura-italiane-dedikim-te-vecante-per-ermal-meten-kjo-eshte-lumturia/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.