E dashura e Kanye West bën gjestin e veçantë për reperin (Foto)

May 12, 2022 | 23:27
SHPËRNDAJE

PANORAMA PLUS/ Marrëdhënia e Kanye West dhe modeles Chaney Jones duket se do të zgjasë për shumë gjatë.

Chaney postoi një foto të saj në InstaStories së fundmi e veshur me një bluzë të vogël dhe pantallona me shkëlqim dhe me taka por fansat ia hodhën sytë kyçit të saj, ku duket se ajo ka bërë tatuazh emrin e ri të reperit “Famous”.

Fansat lexojnë “Ye” – emërtimi ligjor i West që nga tetori 2021 – të shkruar në pjesën e jashtme të kyçit të dorës së Jones.

Është e paqartë se kur e bëri tatuazhin, pasi Chaney dhe West së fundmi u panë së bashku në Tokio.

Dizajneri i  ‘Yeezy’ dhe Jones fillimisht  ndezën thashethemet për romancë në shkurt, dhe më vonë ajo konfirmoi lidhjen e tyre duke  postuar foto në rrjetet e saj sociale.

West që atëherë i ka dhuruar të dashurës së tij një çantë të rrallë Hermès Birkin me vlerë 275,000 dollarë, duke dëshmuar se marrëdhënia është e rëndësishme edhe për të.

Kujtojmë se gjithashtu…

VIJONI LEXIMIN E ARTIKULLIT TE PLOTE NE FAQEN E PANORAMA PLUS

© Panorama.al

Te lidhura