E dashura e Flori Mumajesit “merr hak” ndaj Elvana Gjatës, zbulon arsyen e kthimit të saj nga SHBA

SHPËRNDAJE

“3” titullohet projekti shqiptar i Elvana Gjatës me Pirro Çakon dhe Darko Dimitrov, i lançuar në një koncert recital, që u mbajt më 3 shkurt në Tiranë dhe që u transmetua në ekranin e “Top Channel”.

Për t’i bërë një shpjegim pak ndryshe këtij “3”-shi, na ngacmoi një kronikë e posaçme që kishte përgatitur në emisionin “Prive”, e dashura aktuale e Flori Mumajesit, Liberta Spahiu, për ish-të dashurën e tij Elvana Gjatën.

Pra, Flori Mumajesi mes një historie që ka mbaruar dhe një tjetre që ka nisur me mikeshën e dikurshme të Elvanës, ka krijuar një treshe mediatike për shtypin rozë.

Lajmi i plote ne Panorama Plus:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/e-dashura-e-flori-mumajesit-merr-hak-ndaj-elvana-gjates-zbulon-arsyen-e-kthimit-te-saj-nga-shba/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.