E bujshme, Interi kërkon Strakoshën. Zikaltrit mendojnë për të ardhmen e portës

SHPËRNDAJE

Performanca e Samir Handanovicc kundër Torinos, i ka shqetësuar shumë tifozët e Interit, por akoma më tepër edhe drejtuesit. Dy gabime të sllovenit, që sollën barazimin e rezultatit, nuk mund të jenë të pranueshme për një ekip që kërkon të rivalizojë Juventusin.

strakosha-1

Kështu, sipas sajtit spanjoll “fichajes.net”, Interi ka filluar të mendojë që tani për të ardhmen e portës. Duke parë moshën e vjetër të Handanovicc, media spanjolle shkruan se në horizontin e zikaltrëve, shfaqen emrat e Alfons Areola(PSG), Andre Onana(Ajaks), si dhe Thomas Strakosha(Lacio). Të tre janë më pak se 23 vjecc, dhe kanë treguar aftësi të shkëlqyera mes dy shtyllave.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.