E akuzuan se ka blerë ndjekësit në “Instagram”, reagon Tayna: Ne jemi artistë dhe unë…

SHPËRNDAJE

Prej një kohe shumë të shkurtër, reperja Tayna ka arritur që të bëhet pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe të jetë tepër e suksesshme.

tayna1

Gjithashtu ajo ka edhe një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, ku së fundmi ajo është akuzuar se i ka blerë ndjekësit e saj.

E revoltuar nga kjo akuzë, Tayna ka reaguar nëpërmjet një postimi në “Instastory”.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/e-akuzuan-se-ka-blere-ndjekesit-ne-instagram-reagon-tayna-ne-jemi-artiste-dhe-une/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.