Dyshonte se e tradhëtonte, gruaja i merr jetën burrit duke i dëmtuar organin gjenital

| 16:24
SHPËRNDAJE

0_urinary-problems

Një grua është arrestuar dhe akuzohet për vrasjen e bashkëshortit të saj pasi sipas policisë, i ka dëmtuar penisin me duar, derisa ai humbi jetën.

Gruaja, së cilës i është raportuar vetëm emri Ekhator, e akuzonte burrin për tradhëti dhe fillimisht ata patën një “debat të ashpër” në shtëpinë e tyre në Edo, Nigeri.

Ajo e priti deri sa ai u kthye në shtëpi dhe në këtë moment nisi grindja. Debati precipitoi shumë shpejt në përleshje fizike pasi çifti nisi të godiste njëri-tjetrin.

Burri në një moment raportohet se e goditi Ekhatorin duke e shtyrë që të kapte pantallonat dhe të vishej.

Por këtu gruaja ka kryer aktin që i mori jetën burrit të saj. Ai u dërgua në spital, por u mjekët nuk kishin më se çfarë të bënin për të.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.