Dy vajzat seksi, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi kanë lidhje gjaku me njëra-tjetrën

SHPËRNDAJE

Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë padyshim dy nga femrat më seksi dhe më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Që të dyja kanë një numër të madh ndjekësish në profilet e tyre në rrjetin social “Instagram”, aty ku postojnë foto mjaft seksi dhe provokuese.

KEJVINA1

Por askush nuk e dinte se dy vajzat e njohura të ekranit janë kushërira. E këtë e zbuloi modelja Marashi nëpërmjet një postimi në “Instastorie”. Ajo shpërndau një foto që fillimisht e kishte publikuar Kejvina.

oriolaa

“Në fakt tek kjo foto nuk është Oriola, jam unë. Nqs do të isha brune në një univers paralel”, janë fjalë që ka shkruar Kejvina në fotografinë e Oriolës. Kjo e fundit ia ka kthyer “faleminderit kusho”, duke lënë të kuptohet që janë kushërira.

-640-0-5ba5ff3924fe4

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.