Dy vajza humbën jetën/ Aksidenti tragjik në Elbasan, flet babai i asaj që ishte në timon: Ja ku po shkonin

| 13:56
SHPËRNDAJE
 

Tejet i dhimbshem eshte rrefimi i babait te vajzës që drejtonte automjetin ditën e djeshme, ku humbën jetën dy vajza dhe u plagosën dy të tjera. Ai ka treguar se vajzat po shkonin në një gëzim familjar.

“Vajzat po ktheheshin nga një gëzim. Vajza ime është jashtë rrezikut për jetën. Po shkonin në Korçë për ditëlindjen e njërës prej tyre. Goca ime është përmendur në orën 05:00 të mëngjesit dhe nuk e mban mend aksidentin”- thote ai, raporton Abc News.

Me tej, babai ka thene se vajzen e ka pare kur shkoi te Spitali i Traumes.

“Shkova te spitali i Traumës dhe aty pashë vajzën. Gjendja e Nervidës është kritike. Vajza ka nevojë për dhurim gjaku. Çdo dhurim është shpëtim për jetën e saj. Ajo është si vajza ime. Si ajo dhe ato që nuk jetojnë më. Familja e saj ndodhet në Shkodër dhe presin trupin e Lusindës”, u shpreh ai.

pjimage (67) aksident elbasan aksident elbasan 2 aksident 45 pjimage (66)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.