Dy tërmete gjatë natës, epiqendra zhvendoset sërish. Ja ku dhe sa ballë

SHPËRNDAJE

Nuk ka qetesi per token, e bashke me te, nuk merr fund edhe ankthi nga frika e termetit. Gjate nates dhe ne oret e para te mengjesit dy goditje te tjera termeti jane shenuar ne vend.

IGJEUM ka regjistruar lekundje ne Peqin dhe Gjirokaster, nderkohe qe nje dite me pare epiqendra ishte serish ne Gjirin e Lalzit.

Per fat termetet nuk kane qene te forte, ai ne Peqin me magnitude 2.4 dhe ai ne Gjirokastre me magnitude 2.2.

termet

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakÇfarë ta hash në Shqipëri? Ja ushqimet me të cilat krenohemi te të huajt
Artikulli tjetërÇ'ndodhi në takimin me Putin, pse Trump ndryshoi deklaratat? Demokratët në alarm: Të dëshmojë përkthyesja

S'KA KOMENTE

Comments are closed.