“Dy të plagosur me thikë në Kavajë, policia mori me USB pamjet e kamerave dhe…”, denoncimi te Berisha

SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha, ne vijim te akuzave per gjendjen e krimit ne vend, ka postuar sot nje denoncim per dy ngjarje te fundit qe kane ndodhur ne Kavaje.

berisha

Duke iu referuar mesazhit te qytetarit dixhital, Berisha shkruan per dy te plagosur me thike ne Kavaje, kurse policia, sipas denoncimit te qytetarit jo vetem fshehur ngjarjen dhe ka marre pamjet e kamerave me USB.

Postimi i Berishes

Narkopolicia fsheh krimin. Dy plagosje me thike ne Kavaje!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Dy te plagosur me thike sot ne mbremje ne kv,policia po fsheh ngjarjen,jane kamerat e lokalit,qe policia i mori me USB,sipas fjaleve po mundohen te fshehin ngjarjen pa e bere publike,respekte salì,anonim te lutem”

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.