“Dy shoqe!”- Amarda Toska nuk i kursen më pozat me të voglën e saj në rrjete sociale

Apr 5, 2021 | 23:58
SHPËRNDAJE

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë prindër të dy fëmijëve, të djalit Noel, dhe të vajzës, Sia.

amarda toska (2)

Fotot dhe videot me Joelin, i cili është djali i madh i shtëpisë, janë më të shpeshta se ato të Sias në rrjete sociale, e cila është vetëm 3 vjeç.

Mirëpo, si duket, Amarda ka vendosur që pak nga pak ta shtojë edhe numrin e postimeve me vogëlushen e saj.

amarda toska (1)

Ditën e sotme, moderatorja ka postuar dy imazhe në Instagram të realizuara jashtë nën rrezet e diellit, teksa në krahë ka Sian.

amarda toska (3)

Dy shoqe!”, shkroi ajo krahas fotove, në të cilat si mami, ashtu edhe e bija, janë veshur me kostume në ngjyrë rozë.

amarda toska (4)

Pak kohë më parë, Ermal Mamaqi ishte në qendër të vëmendjes për shkak të organizimit të një super feste për ditëlindjen e tij, duke thyer kështu rregullat e pandemisë dhe duke rrezikuar shëndetin e të gjithëve.

amarda toska (8)

Në të ishin të ftuar shumë personazhe të famshëm, mes të cilëve edhe Elvana Gjata, që i vuri “flakën” skenës duke kënduar për mikun e saj më të mirë.

ermal mamaqi

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.