Dy këngëtaret shqiptare, puthje në buzë në mbrëmjen e MTV (FOTO)

SHPËRNDAJE

Rita Ora dhe Bebe Rexha janë dy nga zërat më të mrekullueshëm të muzikës bashkëkohore. Por dy këngëtaret me origjinë shqiptare nuk i dallon veç zëri, por edhe format e tyre trupore duke qenë se janë dy vajza shumë seksi që mbushin me lajme faqet e tabloideve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e Britani.

Rita-Bebe

E kështu ndodhi edhe në në mbrëmjen e MTV në Nju Jork, teksa dy bukuroshet shqiptare të kapura prej dore ecën së bashku në qilimin e kuq.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/dy-kengetaret-shqiptare-puthje-ne-buze-ne-mbremjen-e-mtv-foto/

Panorama Plus

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.