Dy këngëtaret shqiptare, puthje në buzë në mbrëmjen e MTV (FOTO)

SHPËRNDAJE

Rita Ora dhe Bebe Rexha janë dy nga zërat më të mrekullueshëm të muzikës bashkëkohore. Por dy këngëtaret me origjinë shqiptare nuk i dallon veç zëri, por edhe format e tyre trupore duke qenë se janë dy vajza shumë seksi që mbushin me lajme faqet e tabloideve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e Britani.

Rita-Bebe

E kështu ndodhi edhe në në mbrëmjen e MTV në Nju Jork, teksa dy bukuroshet shqiptare të kapura prej dore ecën së bashku në qilimin e kuq.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/dy-kengetaret-shqiptare-puthje-ne-buze-ne-mbremjen-e-mtv-foto/

Panorama Plus

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak'Do t'u mungojë të gjithëve", ja ç'shkruan Tritan Shehu për ndarjen nga jeta të kolegut
Artikulli tjetërDollari me rënie të fortë në tregun vendas, ja si paraqitet situata me euron

S'KA KOMENTE

Comments are closed.