Duke e mbajtur në krahë, Anita Haradinaj publikon foton romantike me Ramush Haradinaj dhe i bën dedikimin e ëmbël: Dashuria s’të lë të biesh në tokë

| 12:31
SHPËRNDAJE
 

Anita Haradinaj ka publikuar një foto romantike nga pushimet me bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj.

Ish-kryeministri kosovar shihet duke mbajtur në krahë bashkëshorten e tij dhe i dhuron një puthje të zjarrtë.

“Dashuria nuk të lë të biesh në tokë”– shkroi moderatorja në përshkrimin e fotos.

Çifti janë prindër të tre fëmijëve dhe tregojnë gjatë gjithë kohës dashurinë që ndjejnë për njëri-tjetrin.

Aktualisht ata po kalojnë pushimet në bregdetin shqiptar.

/Panoramaplus.al

    

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.