Duka shpalli kandidaturën, por ja cili është klubi që depozitoi propozimin për rikandidim

SHPËRNDAJE

Gara për kreun e institucionit të futbollit në vend ka nisur dhe propozimi për personazhet që do të garojnë është bërë edhe në FSHF. Në sekretariatin  përgjithshëm të Federatës Shqiptare të futbollit ka mbërritur propozimi që mbështet rikandidimin e kreut aktual të FSHF-së.

duka

“Panorama Sport” mëson se ka qenë klubi i Korabit që ka dorëzuar kërkesë propozimin për Armand Dukën si kandidat për postin e presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit në zgjedhjet që do të zhvillohen në 7 shkurt.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakKa ndërhyrë në fushatën e SHBA? Putin nuk 'heq dorë' nga përgjigjia e dhënë
Artikulli tjetërIntegrimi në BE/ Vasili: Rama sheh nga lindja, e tha vetë në mes të Brukselit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.