“Duka duhet t’i japë dorën Panuçit dhe të shohë për trajner tjetër”, gazetari i njohur plas “bombën”

SHPËRNDAJE

Gazetari i njohur i “Supersport” dhe kolumnisti i “Panorama Sport”, Ylli Aga, thotë se ka ardhur momenti që Duka të bëjë një reflektim. “Ka disa gjëra që i kemi të paqarta të gjithë. Sot pamë një skuadër që nuk funksionoi aksund, edhe pse dikush mund të përmendë golin e parë jashtë loje.

Duka dhe Panuci

Panuçi mund të ketë argumentet e veta, por kjo skuadër është pothuajse e palexueshme. Ndoshta ka ardhur momenti që Duka të vendosë qartazi nëse do të vazhdojë me këtë trajner, apo do t’i shtrëngojë dorën pas kësaj ndeshjeje dhe të shohim për trajner tjetër”, ka thënë Ylli Aga për “Supersport”.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Nuk mund të vizitoj Luginën", Thaçi: Jam i dënuar në mungesë nga Serbia
Artikulli tjetërMartohet deputeti i PS/ Fotot e ceremonisë private, nga dollia e Ruçit te vallet e Ballës

S'KA KOMENTE

Comments are closed.