Dueli ndaj Prishtinës në Champions, Uzuni flet në konferencën për shtyp: Duam të arrijmë rezultatin më të mirë të mundshëm

Jul 5, 2021 | 18:23
SHPËRNDAJE

Futbollisti i Kombëtares, Myrto Uzuni, ishte i pranishëm ditën e sotme në konferencën për shtyp, në krah të trajnerit Peter Stoger, në prag të ndeshjes së vlefshme për raundin e parë të Ligës së Kampionëve, që skuadra e Ferencvaroshit, do të zhvillojë ndaj Prishtinës ditën e martë.  Në deklaratën e tij, talenti beratas, ndër të tjera u shpreh:

Uzuni

“Unë mendoj se kemi pasur një periudhë shumë të mirë përgatitore, kemi luajtur ndeshje të mira dhe kemi qenë të suksesshëm. Kemi një trajner me një mentalitet të fortë që e ka përgatitur ekipin shumë mirë. Të martën, ne duam të arrijmë rezultatin më të mirë të mundshëm, t’i paraqesim tifozëve tanë një fitore”, u shpreh Uzuni.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura