Dua Lipa shfaqet në super formë teksa pozon e shtrirë buzë lumit e veshur me bikini (Foto)

May 22, 2022 | 23:58
SHPËRNDAJE

PANORAMA PLUS/ Dua Lipa ka shijuar disa ditë pushimi dhe relaksimi para koncertit të saj në Mynih që do të performojë ditën e sotme.

Superylli dukej mahnitëse e veshur me bikini me lule rozë dhe portokalli, të cilat i nxirrnin në pah barkun e saj të sheshtë dhe këmbët e tonifikuara, teksa ishte shtrirë buzë lumit në kryeqytetin bavarez.

Këngëtarja e ‘One Kis’s kishte kapur flokët e saj të gjatë dhe të errët bisht dhe e përfundoi look-un me një palë vathë dhe një zinxhir tëhollë ngjyrë ari përreth belit.  Ajo ka postuar një video të shkurtër dhe disa shkrepje me miqtë e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja e “Sweetest Pie” dhe miqtë e saj, Rosie Viva dhe Rae Ann Hayden, së bashku me trajneren e saj që quhet Annie Moves, dukej se po kënaqeshin duke marë rreze në diell në një zonë të izoluar.

 

Këngëtarja e lindur në Britani është në mes të turneut të saj Future Nostalgia, i cili filloi në Miami në shkurt.

26-vjeçarja do të udhëtojë globin duke…

VIJONI LEXIMIN E ARTIKULLIT TE PLOTE NE FAQEN E PANORAMA PLUS

© Panorama.al

Te lidhura