Dua Lipa e Rita Ora janë zënë? Ja si qëndron e vërteta mes dy këngëtareve shqiptare

SHPËRNDAJE

Ditën e djeshme Dua Lipa mbërriti në Prishtinë, aty ku do të performojë në festivalin “Sunny Hill”. Sapo ka mbërritur në kryeqytetin e Kosovës, këngëtarja shqiptare ka dalë në një konferencë për mediat.

rita dua

Gjatë kësaj konference, Dua sqaroi për herë të parë marrëdhënien që ka me këngëtarët e tjerë me origjinë shqiptare si Bebe Rexha dhe Rita Ora. Këngëtarja i ka dhënë fund spekulimeve se arsyeja e mos prezencës së Ritës në këtë koncert është ajo.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/dua-lipa-e-rita-ora-jane-zene-ja-si-qendron-e-verteta-mes-dy-kengetareve-shqiptare/

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.