Drejtoi makinën nën efektin e alkoolit, Totenhemi dënim shembullor Hugo Lorisit

SHPËRNDAJE

Hugo Loris është arrestuar ditën e djeshme pasi është kapur duket drejtuar makinën nën efektin e alkoolit. Francezi u dërgua në komisariat për të sqaruar çështjen dhe pas daljes prej andej ka marrë përsipër çdo përgjegjësi që i takon.

NINTCHDBPICT0004286007203

Megjithatë ky lloj veprimi nuk i ka pëlqyer drejtuesve të Totenhemit të cilët tashmë kanë marrë një vendim për portierin e tyre. Sipas asaj që bën me dije “The Sun”, Lorisit do i hiqet shiriti i kapitenit dhe gjithashtu do të duhet të paguajë një gjob prej 240 mijë sterlinash.

25

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.