Drejtoi makinën nën efektin e alkoolit, Totenhemi dënim shembullor Hugo Lorisit

SHPËRNDAJE

Hugo Loris është arrestuar ditën e djeshme pasi është kapur duket drejtuar makinën nën efektin e alkoolit. Francezi u dërgua në komisariat për të sqaruar çështjen dhe pas daljes prej andej ka marrë përsipër çdo përgjegjësi që i takon.

NINTCHDBPICT0004286007203

Megjithatë ky lloj veprimi nuk i ka pëlqyer drejtuesve të Totenhemit të cilët tashmë kanë marrë një vendim për portierin e tyre. Sipas asaj që bën me dije “The Sun”, Lorisit do i hiqet shiriti i kapitenit dhe gjithashtu do të duhet të paguajë një gjob prej 240 mijë sterlinash.

25

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Toyota" del jashtë rrugës, plagosen shoferi dhe dy pasagjerët
Artikulli tjetërShpenzon 10 mijë paund në operacione për t’i ngjarë kukullave të seksit, 29-vjeçarja: Dukem yll!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.