Dorëzohet Liverpuli pas shumë kohësh, “të kuqve” u prishet “magjia” nga Atalanta

| 23:55
SHPËRNDAJE

Liverpulit i ndërpritet rekordi për ndeshjet pa pësuar humbje në shtëpi.

liverpuli

Skuadra e Jurgen Klopit kishte 64 ndeshje pa pësuar disfatë në “Anfield”.

Pa përmendur humbjen e sotme ndaj Atalantas, “The Reds” e kishin filluar këtë rrugëtim që në majin e vitit 2017.

PANORAMASPORT.AL

 

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.