Dorëhiqet drejtori i pestë i Kadastrës në Vlorë brenda pak muajsh, mori detyrën para…

| 20:18
SHPËRNDAJE

Dorëhiqet Bilbil Aliaj nga drejtimi i Kadastrës së Vlorës.

vlore-kadastra-770x433

Lajmi konfirmohet nga korespondenti i Panorama në qytetin bregdetar.

Aliaj u emërua në detyrë në 4 shkurt 2020 dhe e mbajti detyrën për rreth 4 muaj.

Ky është drejtori i pestë i institucionit i larguar nga drejtimi i Kadastrës prej shtatorit 2019.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.