Dora e saj shkëlqen, Miriam Cani tregon unazën e martesës

| 13:59
SHPËRNDAJE

Dashuria e tyre disa vjeçare u kurorëzua në martesë në maj të këtij viti.

Çifti i artistëve aq shumë të pëlqyer nga publiku, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj e mbajtën ceremoninë e tyre private në Maldive nga ku u publikuan edhe pamjet dhe klipi i këngës ‘Duamë’.

Vetëm një detaj na kishte shpëtuar nga dasma e tyre përrallore, që ishte unaza e martesës. Këngëtarja e ka treguar unazën në një postim në ‘Instagram’, në të cilën bie në sy guri që shkëlqen aq shumë.

Albani dhe Miriami janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë që është djalë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.