Doli në orarin e shtetrrethimit, përfundon në përrua/ Ndodh në Gjirokastër teksa policia….

| 19:38
SHPËRNDAJE

Një 33 vjeçar është rrëzuar në përrua ndërsa ndiqej nga policia pasi qarkullonte gjatë orës së ndalimit të qarkullimit.

gjirokaster-2

Ngjarja ka ndodhur rreth 1 orë më parë në lagjen “Zinxhiria” të Gjirokastrës.

Aktualisht personi ndodhet në spital me dëmtime të lehta në kokë dhe po i nënshtrohet ekzaminimeve.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU