“Do më shikoni dhe më keq”- Olta Gixhari tregon për porosinë e bashkëshortit në lidhje me debatet në DWTS: Më thotë….

Nov 19, 2023 | 21:41
SHPËRNDAJE

Pas eksperiencës në Big Brother Vip 2, Olta Gixhari u bë pjesë e një tjetër formati, por kërcimi, atij të Dancing With The Stars.

olta gixhari

Olta, e cila është pjesë e jurisë së Dancing With the Stars, njihet për komentet e saj që ngjallin debat dhe jo pak herë është përplasur me konkurrentët.

E ftuar në ‘DWTS Fan Club’, ajo tha se do të vazhdojë akoma më keq me debatet, sepse dhe bashkëshorti i saj Dori, e mbështet.

“Dori burri im, më thotë ‘Bravo zemër, vazhdo kështu’. Derisa vazhdoj të jem kështu dhe do më shikoni dhe më keq, do të thotë se ai më mbështet”, tha duke qeshur Olta.

-640-0-63e29052f2f8f

384184637_335463049041378_6171763759807546106_n

olta gixhari2

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura