“Do jem shërbëtorja dhe skllavja jote”- Vajza seksi ‘Ligjërisht bionde’ lexon mesazhet erotike që merr: Dua të lëpij këmbët dhe …

| 11:07
SHPËRNDAJE

Vajza seksi Erida Baxha, e cila e ka quajtur veten ‘Ligjërisht bionde’, ka zbuluar mesazhet erotike që merr në inbox nga femrat.

Ajo është shprehur se i vijnë mesazhe shumë sms të çuditshme, por ato që e kanë befasuar më shumë ishin vajzat.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Erida zbuloi mesazhet e një vajze e cila i shpreh vullnetin për tu bërë shërbëtorja dhe skllavja e saj.

Ajo i shkruan se është gati që ti lëpijë me gjuhë këmbët, çorapet e këpucët.

“Mesazhe të çuditshme kam pafund. Por meshkujt nuk më habisin sepse pak a shumë unë e di se çfarë tentojnë me një femër. Por më kanë habitur mesazhet nga femra insistuese që kërkojnë të bëjnë gjëra, favore në formë ‘skllavërie’ për mua. Të më lëpijë këpucët, veshjet, çorapet. Kam disa mesazhe të çuditshme.

E kam si profesion thotë dhe do ta bëja me shumë kënaqësi për ty,”- rrëfeu ligjërisht bionde.

Ndërsa lexoi mesazhin e marrë: “Mund të jem shërbëtorja jote personale. Unë mund të pastroj këpucët, këmbët, çorapet me gjuhë kur të dalësh ti kesh gati. Mund të më shkelësh me këmbë në fytyrë. Mund të më kthesh një përgjigje, të lutem më prano. Mund të jem shërbëtorja ose skllavja jote si të duash. Dhe unë që i them: ‘Nuk më duhen shërbimet e tua’.”

/Panoramaplus.al

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.