“Do doja të ktheja pas kohën,”- Pas ndarjes, çifti i famshëm i Big Brother zyrtarisht bashkë. Konfirmojnë lidhjen me foton e ëmbël

| 12:58
SHPËRNDAJE

Dy ish-banorët e famshëm të Big Brother, Xheni dhe Bernard janë zyrtarisht bashkë.

Ka qenë Xheni që e bëri publike me një foto të publikuar me partnerin e saj në Instagram.

Ajo publikoi një foto me Berndardin dhe i dedikoi fjalët më të ëmbla.

“Do të doja që të ktheja kohën pas, të të kisha gjetur më herët që të doja më gjatë,”- shkroi Xheni në përshkrimin e fotos.

Çifti simpatik që u nda pak muaj pas daljes nga “Big Brother”.

Edhe pse u përmendën disa arsye që i çuan në ndarje, për mediat, ata deklaruan se i kishin dhënë fund bashkëjetesës në Tiranë për shkak të disa mosmarrëveshjeve në çift.

Por mesa duket i kanë dhënë fund çdo problemi mes tyre dhe janë më të dashuruar se kurrë bashkë.

/Panoramaplus.al

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.