“Do bëhesh e dashura ime?”, Can Yaman ‘çmendet’ pas gazetares gjatë intervistës (Video)

| 17:44
SHPËRNDAJE

Ai ka shkëlqyer me rolet e tij aq sa fama i ka kamërcyer kufijtë dukë pasur fansa nga e gjithë bota. Aktori turk me origjinë shqiptare, Can Yaman ndodhet së fundmi në Spanjë për të takuar fansat e tij.

Në fillim ai nuk ka dashur të japë intervistë por më pas ka ndryshuar mendje kur ka parë gazetaren bukuroshe Violeta Mangrinan.

Ai madje e ka komplimentuar gazetaren duke i thënë se është shumë e bukur. Aq shumë është mahnitur nga bukuria e saj, sa Can i ka kërkuar Violetës të bëhet e dashura e tij por ajo e ka zhgënjyer aktorin duke i thënë se ka të dashur.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.