Djali 21-vjeç nën mbrojtjen e policisë, rrihej sistematikisht nga e ëma

| 14:32
SHPËRNDAJE

Nuk mbarojne çuditë për rastet e dhunës në familje. Një djalë 21-vjeçar është marrë në mbrojtjen e policisë pasi dhunohej sistematikisht nga e ema.

Policia e Tiranes
Policia e Tiranes

Lajmin e njofton policia e Tiranes, e cila thekson se nje dite me pare u plotësua kërkesë padia për lëshimin e menjëhershme të urdhrit të mbrojtjes për shtetasin F.K, 21 vjeç, banues në Tiranë.

“Nëna e tij shtetasja V.K, 44 vjeç, banuese në Tiranë, ka ushtruar dhunë në mënyrë sistematike ndaj tij”- njofton policia.

Materialet ju kaluan Gjykatës së Rrethit Gjyqësorë Tiranë për vlerësim. 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.