Ditëlindje në kohë koronavirusi, sa vjeç mbushi Presidenti Meta. Si e festuan? Ja foto që nxjerr Kryemadhi

| 10:23
SHPËRNDAJE

monika kryemadhi meta 51

Presidenti Ilir Meta ka festuar 51 vjetorin mbrëmjen e djeshme, në një moment aspak të lehtë për vendin, për shkak të koronavirusit, që ka mbyllur në shtëpi të gjithë shqiptarët.

Me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi dhe fëmijët, Meta ka fikur qirinjtë e tortës në shtëpinë e tyre.

Foton e ka postuar në rrjetet sociale Kryemadhi, e cila shkruan:

“Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë. I fikëm qirinjtë bashkë 51vs15 😜

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.