“Ditë zie për familjen tonë të madhe”- Gazment Bardhi: Ndarja e parakohshme nga jeta e Bujar Nishanit na ka tronditur të gjithëve

May 28, 2022 | 15:05
SHPËRNDAJE

Gazment Bardhi ka reaguar për vdekjen e ish-Presidentit Bujar Nishani, duke thënë se ndarja e tij nga jeta është një ditë zie për familjen e demokratëve.

Gazment-Bardhi-2-min-590x354

Sipas Bardhit, vdekja e parakohshme e tij i ka tronditur të gjithë, ndërsa i shpreh ngushëllime familjes.

“Sot për familjen tonë të madhe është një ditë zie. Ndarja e parakohshme nga jeta e Presidentit Bujar Nishani na ka tronditur të gjithëve. Ngushëllimet më të ndjera familjes, të afërmve dhe miqve, të prehet në paqe dhe përherë i paharruar në kujtimet tona”, shkruan Bardhi.

© Panorama.al

Te lidhura