Dinamo luan për herë të parë si pritëse në “Air Albania”, blutë njoftojnë tifozët për biletat e sfidës ndaj Kukësit

Oct 27, 2021 | 11:20
SHPËRNDAJE

Java e 7-të e ‘’Abissnet Superiore’’ rezervon një përballje midis Dinamos dhe Kukësit me sfidën që do të luhet në ‘’Air Albania’’.

air-albania-1

Dinamo do të luajë për herë të parë në ‘’Air Albania’’ si skuadër pritëse, ndërsa pritet të ketë dhe mjaft interes nga tifozët.

Blutë kanë bërë njoftimin e rëndësishëm për biletat që kanë dalë në shitje duke filluar nga dita e sotme. Çmimet variojnë nga 500 lekë në 3 mijë lekë të reja.  Sfida do të luhet në daën 29 tetor në orën 19:54.

Çmimet e biletave për sfidën Dinamo-Kukësi

Mbrapa porte: 500 lekë të reja

Tribuna përballë: 1000 lekë të reja

Tribuna VIP: 2000-3000 mijë lekë të reja

ddddd

PANORAMASPORT.AL

 

 

© Panorama.al

Te lidhura