Dikush i preki të pasmet, ja reagimi i Princ Harry-t (Video)

| 14:53
SHPËRNDAJE

Në një takim të Princ Harry-t me 65 konkurrentë të lojërave Invictus, ndodhi një incident i vogël. Një nga konkurentet, 35 vjeçarja padashur vuri dorën pak më poshtë belit të princit.

Reagimi i saj e ka bërë të qeshë me të madhe princin. “Oh jo, dora ime ka ngecur në të pasmet e Princit Harry!”, tha ajo.

Fatmirësisht Meghan nuk ishte kur ndodhi kjo!

Burimi: Daily Mail

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.