Dikur “rivale” sot mezi pret të bëhet “teze”/ Beatrix Ramosaj uron Einxhel Shkirën për shtatzëninë (FOTO)

Aug 16, 2022 | 8:48
SHPËRNDAJE

PAMORAMA PLUS/ Einxhel Shkira foli, por duke konfirmuar edhe njëherë lajmet që prej ditësh po bënin xhiron e rrjetit.

Me anë të një videoje, ditën e djeshme moderatorja tregoi se është në pritje të ëmbël.

Së fundmi, ka reaguar edhe Beatrix Ramosaj, e cila e ka uruar Einxhel dhe Dagzin me fjalët më të ëmbla. Dikur “rivale” me njëra-tjetrën brenda shtëpisë së Big Brother Vip, sot Trixa mezi pret të bëhet “teze”.

“Urime për dy nga njerëzit e mi më të preferuar në të gjithë botën. Zemra ime po qesh tani. Ju do të jeni prindërit më të mirë dhe unë premtoj se do të jem tezja më e mirë,”-shkruan këngëtarja krahas videos së postuar nga Einxhel.

Kujtojmë që Shkira është fotografuar nga “Vipat e Bllokut” gjatë një ecje me Dj Dagz. Edhe pse kishte vendosur syze dhe kapele nuk i ka shpëtuar syrit të njerëzve që e kanë identifikuar menjëherë. Ish-banorja e “Big Brother VIP” u pa e veshur me të gjëra në mënyrë që të kamuflojë shtatzëninë, por gjithsesi barku i rrumbullakosur është tashmë i dukshëm.

Disa javë më parë “Prive” raportoi se Einxhel do bëhet nënë për herë të parë dhe se ishte në javën e 16 të shtatzënisë. Ish-banorja e BBV ironizoi të gjithë me disa fragmente të shkëputura nga filmi “14 vjeç dhëndër”, ku familjarët zbuluan se Marigoja nuk ishte në pritje të një fëmije me Gjinon, ashtu siç pretendonte, por pas kësaj problemi ishte se “bota” nuk do ta besonte se gjithçka ishte një gënjeshtër e nuses së shtëpisë.

einxhel shkira6

einxhel shkira2

einxhel

© Panorama.al

Te lidhura