Dikur jepte lajmet me gjoksin jashtë, Eliona Pitarka: Tani më pret i dashuri me…

SHPËRNDAJE

E njohur si aktorja seksi dhe provokuese e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, Eliona Pitarka ka folur për herë të parë rreth jetës së saj private. 73718-640-0-5a5a7ef1dac72

Në një intervistë për ‘Mos i fol shoferit’ në taksinë e Rudina Dembacaj, ajo ka pranuar se po njihet me një djalë që e pret poshtë shtëpisë me cokollata.73714-640-0-5a5a7ef1d5203

“Jam duke njohur dikë dhe po shkojnë punët shumë mirë,” – tha ajo duke shtuar se nuk kanë diferencë moshe, por janë moshatarë dhe kanë disa muaj që dalin bashkë.73719-640-0-5a5a7ef1dd572

Duke mohuar që të japë detaje të tjera, tregoi se ai shkon shpesh ta marrë poshtë shtëpisë me cokollata pasi ajo është dashuruar me to.

Burimi: Ora News

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakQendra tregtare “Harrods” heq statujën e princeshës Diana, ja nga kush u porosit
Artikulli tjetërGjobitja e gazetares së RTSH, deputetja e PD tregon arsyen e vërtetë: Zbuloi emrin e Olsi Ramës në dosjen e Xibrakës

S'KA KOMENTE

Comments are closed.