Dikur inxhinier, sot punon si “eskort” dhe ju merr grave 1200 paund për çdo natë

SHPËRNDAJE

Ai dikur ishte një inxhinier i suksesshëm programesh dhe punonte në profesionin e tij deri në ditën kur ishte pjesëmarrës në një seminarë që fliste për seksin.

Nga ai moment ai vendosi të ndryshoj profesion, nga inxhinier programesh vendosi të punonte si shoqërues femrash (eskort). Edhe pse i martuar ai vijon ta ushtroi profesionin e eskortës dhe gruaja e tij tregon se nuk e bezdis fare fakti se ai bën këtë punë.

sean-4

Lajmin e plotë e lexoni te linku:http://www.panorama.com.al/panoramaplus/dikur-inxhinier-sot-punon-si-eskort-dhe-ju-merr-grave-1200-paund-per-cdo-nate/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakShembulli italian për zgjedhjet: Si e ndaluam mafien të blejë votat
Artikulli tjetërZyrtare/ Spanja emëron trajnerin e ri pas shkarkimit të Lopeteguit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.