Dieta një javore, përmes së cilës humbisni 3 kilogramë

SHPËRNDAJE

Dieta për të humbur peshë për një javë është e ndryshme dhe mbi të gjitha e lehtë për t’u ndjekur. Kjo dietë ju premton të humbisni deri në 3 kilogramë. Por le të shohim se çfarë duhet të hani dhe çfarë duhet të shmangni në një javë. Këtu është plani ushqimor për shtatë ditë.

dieta

E hënë

Mëngjes: një filxhan me qumësht të skremuar, kafe pa sheqer dhe një frut.

Paradite: Një banane.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/dieta-nje-javore-permes-se-ciles-humbisni-3-kilograme/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.