Dhurata Dora ndan me fansat fotot nga …

| 17:14
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, së shpejti do ta publikojë projektin e saj më të ri muzikor.

Në fakt, kjo këngë do të jetë në bashkëpunim me reperin shqiptar, i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Azet.

Këtë konfirmim dyshja e kanë bërë para pak ditësh, ndërsa bazuar në një postim të fundit të Dhuratës, duket se xhirimet veç kanë filluar.

Këngëtarja duket atraktive, por se kur do të publikohet kënga, ende nuk dihet. /Panoramaplus.al

 

   

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.