Dhuna në Korçë, ja kur pritet të mblidhet Komisioni i Disiplinës

SHPËRNDAJE

Dhuna në premierën e sezonit të ri futbollistik të Kategorisë Superiore pritet që të jetë subjekti kryesor i mbledhjes së Komisionit të Disiplinës.

dhuna

Gjasat janë që ky komision të mblidhet nesër dhe të shqyrtojë anomalitë e ndodhura në Korçë, që për hir të së vërtetës kanë qenë të rënda. Në të shkuarën, për ngjarje të tilla po të ngjashme Disiplina ka vepruar me “dorë të hekurt”, ndaj ndëshkimi parashikohet të bjerë mbi të dy klubet.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.