Dhëndër në Kosovë apo në Shqipëri? Ja si përgjigjet Mentor Haziri: Tradhtinë…

| 14:56
SHPËRNDAJE

Këngëtari i njohur Mentor Haziri është single dhe ende nuk është njohur me një vajzë që t’i rrëmbejë zemrën.

I ftuar në rubrikën “AfterParty”, ai pranoi se ka pasur më shumë fat në karrierë sesa me vajzat.

Teksa foli për planet e së ardhmes, Mentor Haziri pranoi se e sheh veten dhëndër në Prishtinë dhe preferon dasmat tradicionale.

Këngëtari foli edhe për detaje intime të jetës së tij private, duke u shprehur se dëshiron që në dush të lahet së bashku me partneren, ndërsa theksoi se është njeri që mundohet ta harrojë tradhtinë.

Pjesë nga intervista:

Dhëndër në Kosovë apo në Shqipëri?

Mentor Haziri: Pyetje e vështirë, por ndoshta në Prishtinë.

I suksesshëm në punë apo me vajzat?

Mentor Haziri: Në karrierë ndoshta më shumë.

Dushin vetëm apo partneren?

Mentor Haziri: Me partneren më mirë

Seks në mal apo në det?

Mentor Haziri: Seksi dhe deti

Dasmë private apo tradicionale?

Mentor Haziri: Më shumë jam tek dasmat tradicionale, më mungojnë shumë

Vajza ideale për ty, me të pasme të mëdha apo gjoks të madh?

Mentor Haziri: Ndoshta e dyta

Mundohesh ta harrosh apo e fal tradhtinë?

Mentor Haziri: Mundohem ta harroj

/Panoramaplus.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.