Devi Muka drejtor, Halili “shkund” ekipin

SHPËRNDAJE

Devi Muka është drejtori më i ri i Tiranës. Ish-kapiteni bardheblu dhe numri dy i skuadrës deri dy sezone më parë, prej pak ditësh është emëruar drejtori i Akademisë Tirana.

devi muka

Kapiteni nuk ka qëndruar më shumë se një vit larg ambientit bardheblu, pasi presidenti Refik Halili këtë herë i ka besuar drejtimin e akademisë. Edhe pse emërimi është bërë zyrtar para disa ditësh, prezantimi pritet të bëhet ditën e hënë para gjithë stafit të akademisë.

OLSI AVDIAJ

SHKRIMIN E PLOTË E LEXONI NË VERSIONIN PRINT TË GAZETËS “PANORAMA SPORT”

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.