Detaji që na shpëtoi të gjithëve/ Adelina Tahiri përdori photoshop-in për të ndryshuar fytyrën e bashkëshortit të saj në këtë imazh

Apr 8, 2021 | 11:04
SHPËRNDAJE

Tre ditë më parë, Adelina Tahiri festoi ditëlindjen dhe me këtë rast, këngëtarja u surprizua nga bashkëshorti i saj me një super festë të organizuar në shtëpi dhe me dhurata luksoze.

adelina tahiri (4)

Mirëpo, ndjekësit kanë vënë re një detaj që si duket na ka shpëtuar. Mes fotove të shumta që publikoi në llogarinë e saj në Instagram, Adelina ndau edhe një me Serjoza Markov, në të cilën të dy shiheshin të buzëqeshur dhe shumë të lumtur.

adelina tahiri (5)

Por, partneri i saj dukej ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në postimet e tjera të artistes.

adelina tahiri (8)

Ai shihet me më shumë flokë dhe me lëkurë më të ndritshme e me më pak rrudha, duke nxjerrë në pah faktin se Tahiri mund të ketë përdorur photoshop për ta ndryshuar mënyrën se si ai duket në të vërtetë.

adelina tahiri (7)

Adelina dhe Serjoza janë martuar në vitin 2017 dhe janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Jon.

adelina tahiri (10) adelina tahiri (3) adelina tahiri (9) adelina tahiri (8) adelina tahiri (6) adelina tahiri (8)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.