Detaji i parë që shihni në këtë imazh do të zbulojë shumë për personalitetin tuaj

| 17:49
SHPËRNDAJE

ZhobEYwQnQTestet e personalitetit ndonjëherë zbulojnë tipare të karakterit për të cilat as nuk ishim në dijeni! Çfarë shikon?

 Nëse keni parë:

Një fytyrë/ Ashtu si fytyra në këtë foto, ndërtoni karakterin tuaj si një enigmë. Ju nuk po kërkoni për veten tuaj, por përkundrazi po përpiqeni të krijoni veten. Ju dëshironi të dukeni para botës, përpiqeni të shkëlqyeni në fusha të ndryshme dhe t’i vendosni ato si pjesë të një enigme për të ndërtuar imazhin ideal të vetvetes.

Pemë / Si pema në këtë imazh, ju doni të thelloni njohuritë tuaja. Ju jeni vërtet kuriozë. Ju po përpiqeni të mësoni dhe kuptoni botën sa më shumë që të jetë e mundur. E gjitha çfarë bëni është se po kërkoni njohuri. Ju pëlqen të mësoni gjëra të reja dhe të eksploroni tema të ndryshme.

Zogj / Ashtu si zogjtë në këtë foto, ju nuk ndiheni pjesë e lojës që shoqëria po përpiqet të luajë, ose le të themi imazhin që shoqëria po përpiqet të pikturojë. Ju nuk po përpiqeni të krijoni veten ose të gjeni veten. Thjesht dëshiron të jesh i lirë të jesh vetvetja dhe të përjetosh botën./ Revista Psikologjia

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.