DETAJET/ Vrasja që tronditi dje Dukagjinin, pistat ku dyshon Policia. Viktima para një viti ishte dëbuar nga…

| 10:39
SHPËRNDAJE

gjergj Krygja

Detaje te reja rreth vrasjes se Gjergj Krygjes nje dite me pare ne fshatin Sumë te Dukagjinit. 43 vjeçari dyshohet se ka qene i denuar ne Itali per lende narkotike dhe policia dyshon se ka me pak se nje vit qe autoritetet italiane e kane sjelle ne Shqiperi duke e depertuar. 

Policia pritet ti dergoje nje shkrese autoriteteve italiane lidhur me dosjen e Gjergj Krygjes dhe depertimin e tij.

Po ashtu 43 vjeçari para afro 2 vitesh ka qene i shpallur ne kerkim ne Shqiperi i dyshuar si kultivues i lendeve narkotike ne zonen e Dukagjinit.

Policia piste te pergjithshme ka keto çeshtje megjithate ende nuk ka indicie konkrete nese kane lidhje direkte me vrasjen e tij apo ka ndonje konflikt tjeter.

Po ashtu ende nuk ka asnje informacion rreth identitetit te autoreve dhe policia po punon per identifikimin e tyre. /PANORAMA

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.